Türkiye’de kahveye ve kahve muadili içeceklere her geçen gün artan ilgiden yola çıkarak, 1999 yılından bu yana kahveye dair ihtiyaç duyulabilecek her şeyi en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Filtre kahve ve espresso harmanlarından Türk kahvelerine, aromalı filtre kahvelerden bölgesel Dünya kahvelerine, saleplerden sıcak çikolatalara, bitki ve meyve çaylarından frappelere, üçüncü nesil kahve demleme aparatlarından kahve makinelerine kadar pek çok farklı ürünü mağazamızdan temin edebilirsiniz. Dünya’nın en kaliteli kahve çekirdeklerini Ankara’daki tesisimizde kavuruyor, hazırlıyor, paketliyor ve en doğru yöntemlerle demleyerek tesisimizde bulunan kafemizde enfes kahve kokuları eşliğinde taptaze servis ediyoruz.

ozekahve-slider-1
 • En iyi kahve çeşitleri

  En iyi kahve çeşitleri

  Oze ailesi olarak farklı bölge ve aromatik kahve çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz.
 • Bir çok satış noktası

  Bir çok satış noktası

  Oze, e-shop ve diğer internet satış noktalarında hızlı bir ulaşım sağlamaktadır.
 • Haftalık kavurma

  Haftalık kavurma

  Oze, her hafta taze kahve çekirdeklerini özel olarak harmanlayıp enfes tat ve aromalarıyla sunulmaktadır
 • Hızlı teslimat

  Hızlı teslimat

  Oze, hızlı ve güvenilir kargo ağı ile daha sağlam ve güvenirli alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Neler Yaptık

7

Online Mağaza

Oze Kahve olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 ayrı mağazada hizmet vermekteyiz.
140

Ürün Çeşidi

7 farklı kategoride 140'a varan ürün çeşidimizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.
21

Yıllık Tecrübe

1999 yılından bu güne kadar giderek büyüyen tutkumuzla kahve aşkıyla çalışıyoruz.
90

Ton Kahve

Dünyanın en iyi kahve çekirdeklerini Ankara'daki tesislerimizde kavuruyor, hazırlıyor, paketliyoruz.

#KaraKamyon

Kara Kamyon, Anadolu’nun sarp arazisinde ve şehirlerde engel tanımaksızın her yere kahvemizi en taze ve sıcak haliyle ulaştırmak için özel olarak hazırladığımız 1994 model bir Land Rover Defender arazi aracıdır.

En az 1500 bardak kahveyi sıcak bir şekilde servis edebiliyoruz. Kendi müziğimizi, şemsiyelerimizi, kahve kokusu yayan kutularımızı ve diğer aksesuarlarımızı getirebiliyoruz. Konuklarınıza neyi nasıl ikram edeceğiniz ve nasıl ağırlayacağınızın stresinden sizi kurtarıyor, konuklarınıza görsel, kokusal ve tatsal bir şölen sunuyoruz. Filtre kahvenin yanında espresso, americano ve latte gibi kahveler, aromatik ve geleneksel Türk/dibek kahvesi çeşitleri, sahlep, sıcak çikolata, limonata, frappe, frozen ve hatta Sandviç, mozaik pasta, cup tatlılar gibi catering ürünleri servis edebiliyoruz. Dilerseniz filtre ve espresso kahvelerimiz ile Türk kahvemizin paket halinde tanıtım ve satışını yapabiliyoruz. Türk kahvesini ve geleneksel Osmanlı kahvelerini ayrı bir konseptte kumda pişirerek de ayrıca beğeniye sunabiliyoruz.

Deneyimlerimiz, başarınız olsun.

Yeni bir kafe açıyorsanız, açtığınız kafede işler sizin istediğiniz gibi gitmiyorsa, kahve ve kahve makineleri ile ilgili tavsiyelere ihtiyacınız varsa, kendi kahve menünüzü oluşturmak istiyorsanız, görsellik konusunda eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız veya baristalarınızın eğitilmesi gerekiyorsa size rehberlik etmek ve kendi kafe işletmeciliği sisteminizi kurmak için, bilgi ve deneyimlerimizle yanınızdayız. Açacağınız mekânın yer tespitinden ihtiyacınız olan her türlü malzemenin tedarikine, maliyet hesaplamalarından tanıtım çalışmalarına, sunum tekniklerinden baristalarınızın eğitimine, teknik destekten kahve menüsü hazırlamaya kadar kafe işletmeciliği ile ilgili her türlü konuda ekibimizden danışmanlık desteği alabilirsiniz. Çünkü biz yalnızca kahve ve kahve ekipmanları satmıyor, size rehberlik etmeyi ve 20 yıla yaklaşan deneyimimizi sizinle paylaşmayı da misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Profesyonel bir yardıma ve tecrübeye ihtiyacınız olan her yerde, Oze Kahvecilik olarak işletmenizi birlikte büyütmek ve geliştirmek için yanınızdayız.

79767213_203594597463615_1471810137548218242_n
75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
+
WhatsApp için tıkla
WhatsApp Sipariş Tıkla
Merhaba,
Hoş geldiniz. WhatsApp üzerinden sipariş vermek ister misiniz?