Yeni bir kafe açıyorsanız, açtığınız kafede işler sizin istediğiniz gibi gitmiyorsa, kahve ve kahve makineleri ile ilgili tavsiyelere ihtiyacınız varsa, kendi kahve menünüzü oluşturmak istiyorsanız, görsellik konusunda eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız veya baristalarınızın eğitilmesi gerekiyorsa size rehberlik etmek ve kendi kafe işletmeciliği sisteminizi kurmak için, bilgi ve deneyimlerimizle yanınızdayız.

Açacağınız mekânın yer tespitinden ihtiyacınız olan her türlü malzemenin tedarikine, maliyet hesaplamalarından tanıtım çalışmalarına, sunum tekniklerinden baristalarınızın eğitimine, teknik destekten kahve menüsü hazırlamaya kadar kafe işletmeciliği ile ilgili her türlü konuda ekibimizden danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Çünkü biz yalnızca kahve ve kahve ekipmanları satmıyor, size rehberlik etmeyi ve 20 yıla yaklaşan deneyimimizi sizinle paylaşmayı da misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Profesyonel bir yardıma ve tecrübeye ihtiyacınız olan her yerde, Oze Kahvecilik olarak işletmenizi birlikte büyütmek ve geliştirmek için yanınızdayız.

oze-coffee-shop2
80643865_477828683165331_5956586029215766623_n

Kahve menünüz zayıf ya da fazla mı karışık?

Profesyonel bir kahve menüsü kafe işletmelerinin olmazsa olmaz satış aracıdır. Derme çatma, kulaktan dolma bilgilerle hazırlanan bir kahve menüsü ile satışların hedeflenen doğrultuda gitmesi sürpriz olur. Örneğin kafenin yeri, müşteri kitlesi, mekânın büyüklüğü ve masa sayısı bile menüyü hazırlarken dikkate alınmalıdır. Birçok kafede aynı kahvelerin farklı isimlerle yazılmasından doğan kalabalık menülerle ya da aslında adı ile ilgisi olmayan kahvelerin sunulmasıyla karşılaşıyoruz. Oze Kahvecilik olarak; profesyonel kahve menülerinizin hazırlanması ve menüde yer alan kahvelerin özellikleri ve yapılışları ile ilgili elemanlarınıza ve size bilgi verebilir, menünüzü birlikte geliştirebiliriz.

Yeni bir kafe mi açacaksınız ya da açtığınız kafede işler yolunda gitmiyor mu?

Yeni bir kafe mi açacaksınız ya da açtığınız kafede işler yolunda gitmiyor mu?

Türkiye’de işletmenin yer seçimi ve hedef kitlenin belirlenmesi konuları ne yazık ki girişimciler tarafından ihmal ediliyor. Oysaki bu iki konu başarılı işletmeciliğin temel taşıdır. Yatırımcılar hayallerini gerçekleştirmek pahasına yanlış seçimlerle para ve zaman kaybediyorlar. Oze Kahvecilik olarak yeni kafe açmayı düşünen potansiyel müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.

Bunun yanında, doğru yerde kurulmuş ve müşteri kitlesini tespit etmiş olmasına rağmen strateji konusunda eksik kalan mevcut işletmelere de danışmanlık hizmeti veriyoruz. İşler istediğiniz gibi gitmiyorsa; sektörü takip edemiyor, yeni trendlerin gerisinde kalıyor olabilirsiniz. Bu durumda bizimle iletişime geçerseniz mevcut sisteminizi gözden geçirip sorunu birlikte tespit edebiliriz. Çözüm için yeni stratejiler oluşturmanız konusunda tecrübelerimizi ve bilgimizi sizinle paylaşmak isteriz.

82103905_2273863209580007_1515030087361593086_n
79767213_203594597463615_1471810137548218242_n

Görsellik konusunda eksik olduğunuzu mu düşüyorsunuz?

Kafenizin sistemini oturttunuz, baristalarınız eğitimli, kahveleriniz olması gerektiği şekilde hazırlanıyor fakat bu kez de içeride bir görsel boşluk var. Belki logoya belki de size özel posterlere ihtiyacınız vardır. Oze Kahvecilik bu konuda da tecrübeli tasarımcılarıyla yine yanınızda olacaktır. Tek ihtiyacımız olan tanıtım ve reklamın gücüne inanmanız ve bu işe biraz bütçe ayırmanız. Türkiye’deki ikinci işletmecilik hatası da girişimcilerin reklam ve tanıtımı arka plana atmasıdır. Biz istekli ve hatasının farkına varan müşterilerimizi bu hatadan kurtarma konusunda kararlıyız. Zamanınızı kötü tecrübelerle harcamadan önce yardımcı olmak için yanınızdayız.

İletişim için, 0 312 480 07 74 numaralı telefonumuzdan ve info@ozekahve.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
+
WhatsApp için tıkla
WhatsApp Sipariş Tıkla
Merhaba,
Hoş geldiniz. WhatsApp üzerinden sipariş vermek ister misiniz?