Kara Kamyon, Anadolu’nun sarp arazisinde ve şehirlerde engel tanımaksızın her yere kahvemizi en taze ve sıcak haliyle ulaştırmak için özel olarak hazırladığımız 1994 model bir Land Rover Defender arazi aracıdır.

Karakamyon, Anadolu’nun sarp arazisinde engel tanımaksızın her yere kahvemizi ulaştırmak için özel olarak hazırladığımız 1994 model bir Land Rover Defender arazi aracıdır. Dönüşümünü tamamladığı 2016’dan bu yana pek çok açık hava etkinliğine Oze Kahve’nin armasını taşıdı, eğlencesini ve rengini katmaktadır. 

“Sığmaz” dediler, ama biz Kara Kamyon’un içine kahvemizin enfes kokusunu, uyandırıcı etkisini, uygun fiyatlarını, sosyal bağlarını, eğlencesini ve en önemlisi enfes lezzetini sığdırdık. Çağıran tüm çözüm ortağı dostlarımızın çağrısına cevap verdik; dağ tepe, plaza ofis demeden her yere ulaştık.

Neler Yapabiliyoruz?
  • En az 1500 bardak kahveyi sıcak bir şekilde servis edebiliyoruz.
  • Kendi müziğimizi, şemsiyelerimizi, kahve kokusu yayan kutularımızı ve diğer aksesuarlarımızı getirebiliyoruz.
  • Konuklarınıza neyi nasıl ikram edeceğiniz ve nasıl ağırlayacağınızın stresinden sizi kurtarıyor, konuklarınıza görsel, kokusal ve tatsal bir şölen sunuyoruz.
  • Filtre kahvenin yanında espresso, americano ve latte gibi kahveler, aromatik ve geleneksel Türk/dibek kahvesi çeşitleri, sahlep, sıcak çikolata, limonata, frappe, frozen ve hatta Sandviç, mozaik pasta, cup tatlılar gibi catering ürünleri servis edebiliyoruz.
  • Dilerseniz filtre ve espresso kahvelerimiz ile Türk kahvemizin paket halinde tanıtım ve satışını yapabiliyoruz.
  • Türk kahvesini ve geleneksel Osmanlı kahvelerini ayrı bir konseptte kumda pişirerek de ayrıca beğeniye sunabiliyoruz.
Bize Ne Lazım?
  • En az 1500 bardak kahve ürününü (bardak başına X TL’den başlayan) son derece uygun fiyatlarla satın almanız,
  • Kahve makinelerimiz için 3-4 Kw. enerji,
  • Kamyonumuzu ve standımızı kurabileceğimiz bir park yeri.

Siz de çağırın, Kara Kamyon gelsin! Bu sayfada yer alan formu doldurun, size özel ihtiyaçları birlikte belirleyip etkinliğinize Kara Kamyon’u ve ekibimizi dâhil edelim. Açılış, fuar, konser, festival, parti ve benzeri tüm açık hava aktivitelerine varız!

KaraKamyon'dan Görüntüler

75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
+
WhatsApp için tıkla
WhatsApp Sipariş Tıkla
Merhaba,
Hoş geldiniz. WhatsApp üzerinden sipariş vermek ister misiniz?