CORNER STATİON

CORNER STAND

Türkiye genelinde 13 binden fazla akaryakıt istasyonu var. Son yıllardaki çeşitli promosyon yasakları işletme sahiplerini ek gelir yollarını aramaya zorluyor. İstasyonlarda yeme içme mekanlarından ücretsiz internet bağlantısına kadar farklı hizmetler ortaya çıkmaya başladı. Bu nedenle her geçen gün akaryakıt istasyonlarında rekabet artmakta ve işletmeler yeni konseptler arayışına girmekte.

Dünyada ve Türkiye’de birçok benzin istasyonunda kahve köşesi bulunmakta ve günümüzde yüzümüzü yıkadıktan aklımıza gelen ve ihtiyacımız olan şey damak tadımıza uygun bir kahve içmek. Kahvenin kokusu insanlarda dinginlik, özgürlük ve uyandırıcı hissini canlandırmakta, bunu istasyonda çalışan ve daha da önemlisi gelecek olan müşterilere yaşatmak bile istasyonunuza artı bir değer sağlayacaktır.

Oze Kahve nin geliştirdiği özel tasarım Station Corner standı, mekanınıza artı bir değer olmanın yanı sıra türk damak zevkine uygun kahveler sunmakta. “Algötür” (Take Away) alışveriş alışkanlığına yönelik bu konsept kahve çekirdeği ve gerçek süt kullanmakta.

CORNER STANDA
NE NEREDE?
CORNER STANDAn
GÖRÜNÜMLER