OZE SPECİAL BLEND FİLTRE KAHVE 500 gr

En taze ve en lezzetli Arabica kahve çekirdeklerinin özenle öğütülüp kavrulduğu bu yoğun kıvamlı filtre kahve, gününüzün en özel anlarında size eşlik etmesi için üretildi. Latin Amerika’nın verimli topraklarından getirilen ve benzersiz lezzetiyle tam damak zevkinize hitap eden bu ürün, zengin aroması ve enfes kokusuyla sizlere her yudumda muhteşem bir kahve deneyimi yaşatması için OZE kavurucuları tarafından özel olarak harmanlandı.

HEMEN AL

French Presste Hazırlanışı

1 yemek kaşığı (7 gr.) çekilmiş filtre kahveyi french press’e koyun. İstenilen sıcaklıktaki 125 ml. sıcak suyu yavaşça kahvenin üstüne dökün. Kahve ve suyun tamamen birbirine karışmasını sağlayın. Frehch press’inizin kapağını suyun üstünde kalacak şekilde yerleştirin. Kahve 4 dakika demlendikten sonra kapağı yavaşça aşağı doğru itin. Kapak en alta indiğinde kahveniz servise hazırdır.

Filtre Kahve Makinesinde Hazırlanışı

1 fincan için 1 yemek kaşığı (7 gr.) filtre kahveyi makinedeki kahve haznesine koyup, makinenizin su haznesine 125 ml. su ekleyin. Kaynayan su, filtre kâğıdından tamamen süzüldükten sonra servis yapın.