REX ROYAL S200 MCSTI KAHVE MAKİNESİ

Mükemmel espressonun sırrı kahvenin tohum halinden bardağa geçiş aşamasına kadar geçirdiği tüm evrelerde saklıdır. Tohumun cinsinden, hangi öğütücüde çekildiğine, suyun kalitesinden makinenin demleme başarısına kadar her aşamanın ayrı ayrı önemi vardır. Özenle seçilmiş ve kaliteli OZE Espresso çekirdeklerinizi, profesyonel bir kahve makinesi ile kullanılacak kahvenin gramajını doğru ayarlayarak, suyu gerekli ısıda ekleyerek ve doğru baskıyı uygulayarak mükemmel kahveler şeklinde sunabilirsiniz.

PROFESYONEL KAHVE MAKİNELERİ

REX ROYAL S200 MCSTI KAHVE MAKİNESİ

Rex Royal S200 MCSTI Full Otomatik Espresso Kahve Makinesi

(Otomatik Süt Köpürtme - Kahve - Buhar Çubuğu - Sıcak Su - 2 adet Instant Ürün Haznesi)

Kompakt tasarım, self servis mobil kullanım, istenildiğinde suya bağlanmadan su tankı ile çalışabilme, yüksek kapasite, instant ürün de kullanabilme, kahveye göre ayarlanabilir pompa basıncı.

Türkçe kullanıcı ve programlanabilir menü. Light ambiance ile size özel makine ışık tasarımı, zengin opsiyonel ekipman seçeneği (Buzdolabı, fincan ısıtıcıları, ödeme sistemleri…)

MCSTI modeli'nde;
Otomatik süt köpürtme, kahve, buhar çubuğu, sıcak su çıkışı ve 2 adet Instant Ürün Haznesi bulunmaktadır.

Instant hazneleri sayesinde Sıcak Çikolata, Salep, Chai Latte gibi toz ürünleri de tek tuş ile aynı makineden alabilirsiniz. Cafe Mocha gibi sıcak çikolata + espresso ve süt üçlemesini bu özellik sayesinde tek tuş ile birleştirebilir ve servis edebilirsiniz.

Tek tuş ile bütün ürünleri alabileceğiniz S200 modeli'nde Touch Light ve Touchscreen olarak 2 ekran tipi mevcuttur. Türkçe dil seçeneği ve Ambiante Light Led ışık sistemi standart özellikleri arasında yer alır. Soğuk süt köpüğü teknolojisi, 3,6 Lt. su tank seçeneği, 2. Değirmen seçenekleri gibi bir çok opsiyonel ekleyebileceğiniz add-ons ünite yer almaktadır.

 

Rex Royal S200 Serie Full Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Rex Royal ailesinin yeni makinesi Rex Royal S200 kompakt ölçülerde oluşu ve dış dizaynındaki "light ambiance" özelliği sayesinde kişiye özel programlanan ışık görselliği ile ilk bakışta kendine baktırıyor.

Rex Royal S200 bir çok açıdan dünya kahve sektörü ile beraber özellikle Türkiye kahve sektörüne proaktif çözümler getirebilen bir model. 1 veya 2 değirmen yapısının yanısıra seçeneklerinde yer alan 2 adet Instant Ürün veren haneleri sayesinde hem çekirdek kahve keyfini, hem de sıcak çikolata ve sahlep gibi instant ürün keyfini bir arada tek bir tuş ile alma imkanı sunuyor. S200'ün öne çıkan özelliklerinden birisi de makineyi su bağlantısı ve gider bağlantısı olmadan kullanabilmeniz. 3,5 Lt. su tankı kapasitesi sayesinde su hattı veya damacanaya bağlamadan sadece elektriğe bağlayarak makineyi trolley veya istediğiniz bir yerde kullanabiliyorsunuz.

Plastik koruma haznesi içinde tamamıyla paslanmaz çelikten oluşan çift salvo motorlu demleme grubu sayesinde S300'den aşağı kalmayan bir hızlılık ve kapasite gücüyle saatte 200 fincan kahve alabilirsiniz.

Türkiye pazarı için özel üretimde; makinelerin tamamı touchscreen dokunmatik ekran özelliği ile gelmekte. Bu ekran sayesinde kullandığınızkahve markasının veya işletmenizin logosunun ekranda devamlı gözükmesini sağlamakla beraber, ekran koruyucu görevinde kahve almadığınız zamanlarda belirleyeceğiniz görsellerin slayt gösterisi ile müşterilerinize profesyonelliğinizi aktarabilir, size özel bir makine olduğunu kanıtlayabilirsiniz.

Ekranındaki Logo'dan Makinenin özelliklerine kadar tamamıyla Size Özel Üretim !!

Makineler seçeceğiniz özelliklere ve organizasyon yapınıza göre özel olarak üretilir. Ekran yapısı, değirmen sayısını arttırabilmeniz, makineyi tamamıyla self servis tipine göre dizayn ettirmeniz, tuş takımında hangi ürünün nerede ve hangi ad ile yer almasını seçmeniz, light ambiance özelliği, aynı ışık görseli ile hareket eden fincan ısıtıcı & buzdolabı seçenekleri gibi...

Kahve Kapasitesi (Fincan / Gün) 140- 200 Fincan
Su Haznesi (Lt) 15-30 Lt.
Instant ürün kullanabilme Var (2 adet)
Mobil su haznesi Var (3,6 lt)
Mobil atık su ve posa çekmecesi Var
Otomatik temizleme programı Var (süt-kahve-instant)
Basınç ayarlanabilir pompa sistemi Var
Otomatik süt köpürtme Var
Sıcak su çıkışı ve buhar çubuğu Var
Demleme ünitesi Paslanmaz çelik
Dokunmatik ekran seçeneği Var
Ambiante light Var
Ölçüler (En, Boy, Derinlik) 352 x 670 x 600 mm
Güç 220-240 V 2,2 kw / 1N 3,8 kw / 2N

Makine Model Kodları

  • C: Kahve (Coffee) (Kahve verir)
  • M: Süt (Milk) (Sütü otomatik çeker ve köpürtür)
  • S: Buhar (Steam) (Buhar çubuğu vardır)
  • T: Sıcak Su (Tea) (Sıcak su çıkışı yer alır)
  • I: Instant (Instant) (Sıcak çikolata,süt tozu,salep gibi instant ürünleri verir)
  • W: F.Isıtıcı (Warmer) (Fincan ısıtıcı yer alır)
HEMEN AL