REX ROYAL S300

Mükemmel espressonun sırrı kahvenin tohum halinden bardağa geçiş aşamasına kadar geçirdiği tüm evrelerde saklıdır. Tohumun cinsinden, hangi öğütücüde çekildiğine, suyun kalitesinden makinenin demleme başarısına kadar her aşamanın ayrı ayrı önemi vardır. Özenle seçilmiş ve kaliteli OZE Espresso çekirdeklerinizi, profesyonel bir kahve makinesi ile kullanılacak kahvenin gramajını doğru ayarlayarak, suyu gerekli ısıda ekleyerek ve doğru baskıyı uygulayarak mükemmel kahveler şeklinde sunabilirsiniz.

PROFESYONEL KAHVE MAKİNELERİ

REX ROYAL S300

Rex Royal S300 Serie Full Otomatik Espresso Kahve Makinesi

"Perfect Choise" Sloganı ile 2013 Milano Host Expo'da Premiere'i yapılan S300 Modeli gerek dış dizaynında gerekse iç yapısındaki değişikliklerle otoritelerden tam not almayı başardı.

Rex Royal'in 2011 yılında S200 modeli ile başlayan dış yapı ve dizayn aynı adımlar ile S300'de uygulanmaktadır. Ambiante Light Led ışık teknolojisi, Private Label olarak size özel dizayn edilebilen glass yan ve arka paneller, Ort.2 Kg. kapasitesi ile değirmen (tek değirmen olduğunda) ve instant ürün hazneleri ile çok şık ve 1.sınıf kaliteli malzemesi ile farkını ortaya çıkarmaktadır. S300 modelinde ekran tipi olarak Sadece "TOUCHSCREEN" Türkçe Ekran (7" Capacitive) yer almaktadır. Hem reklamsal olarak işletme ve projenizi destekleyen, hem de kullanıcı dostu bu ekran tipi işinizi fazlasıyla kolaylaştırmakta.

Soğuk Süt Köpüğü ! & Tek Tuş İle "Iced Latte Macchiato" Keyfi !!!

Patentli sistemi sayesinde S300'de ilk defa kullanılan en önemli yenilik; makinenin yanında kullandığınız Cool Box veya Buzdolabından soğuk süt özel pompa sistemi sayesinde çekilerek soğuk olarak kremalaştırılır ve köpüğü & sütü soğuk olarak Iced Latte Macchiato veya soğuk içeceklerinizi de Rex Royal S300'den TEK TUŞ ile kolayca alabilirsiniz.

Yeni S300 modeline özel dizayn edilen 10 Lt. Kapasiteli Buzdolabı

Yeni buzdolabı S300'ün dizaynı ile bir bütünlük yaratmaktadır. 10 Lt. yüksek kapasitesi ile en yoğun noktalarda bile güvenle kullanılabilir. Yapılan ufak bir değişiklik ile 2 adet makineyi tek buzdolabına da bağlayarak yerden ve maliyetten tasarruf etmesi de en önemli avantajlarındandır.

CF- ( Compact Foam) Seçeneği ile Taze Sütten Mükemmel Süt Kreması

Özel Patentli Rex-Royal sistemi seçeneği ile (opsiyonel) taze süt ile özel çırpılma tekniği ile gerçek mükemmel kalitede süt kreması elde edebilir ve cappuccino ve latte'lerinizi en üst kalitede ve lezzette sunabilirsiniz. Compact Foam seçenekli makinelerde buhar çubuğu kullanılmaz.

C : Kahve (Coffee) (Kahve verir)
M : Süt (Milk) (Sütü otomatik çeker ve köpürtür)
S : Buhar (Steam) (Buhar çubuğu vardır)
T : Sıcak Su (Tea) (Sıcak su çıkışı yer alır)
I : Instant (Instant) (Sıcak çikolata, süt tozu, salep gibi instant ürünleri verir)
R : Buzdolabı (Refrigerator) (Yeni S300 için dizayn edilen 10 Lt. kapasiteli buzdolabı)
CF : Compact Foam (Özel Süt Kreması-Köpüğü)

HEMEN AL